FEELGOOD FOR RUN® — polska marka sportowa

Feelgood For Run® to polska marka odzieży sportowej, która powstała z miłości do dwóch rzeczy: podróży i biegania. Tymi dwoma pasjami chcemy się z Wami dzielić! Łączymy wysokiej jakości materiały ze wzorami inspirowanymi naszymi podróżami.

Odzież sportowa Feelgood For Run® to marka, która wyznacza trendy w modzie dla biegaczy! Materiały, które wyselekcjonowaliśmy dla naszych koszulek, legginsów i chust są jak druga skóra — skutecznie odprowadzają wilgoć i pot z ciała sportowca. A specjalnie dopasowane do ciała kroje zwiększają aeorydnamiczność i wydajność w trakcie biegu. Łącząc te elementy z wyjątkową kolorystyką naszej kolekcji, odzież Feelgood For Run® pozwala wyróżnić się wśród innych biegaczy i nosić na sobie printy zwycięstwa!

Kolekcja Feelgood For Run®: projekt, nadruk, szycie jest realizowana w całości w Polsce. 

CO WYRÓŻNIA NASZ MATERIAŁ
 • szybkoschnący mikrowłókna odprowadzają wilgoć na zewnątrz materiału, dzięki czemu koszulka schnie 3-krotnie szybciej
 • oddychający materiał ma miękką i ultralekką strukturę, która pozwala na utrzymanie stałej temperatury ciała i pozostawienie go suchego
 • wytrzymały najwyższa jakość włókien gwarantuje, że materiał na długo zachowa swój kształt
CZYM CHARAKTERYZUJE SIĘ PRODUKT?
 • oddycha stosujemy oddychające tkaniny najwyższej jakości oraz wszywamy panele wentylacyjne
 • jest jak druga skóra odzież wykonana jest w technologii flat seams, co zapewnia wysoki komfort podczas biegu
 • wyprodukowany w Polsce projektujemy, drukujemy i szyjemy całą kolekcję w Polsce
DLACZEGO NASZE NADRUKI SA WYJĄTKOWE
 • odporność na pranie zastosowana technika nadruku jest niespieralna, co oznacza, że printy zachowają swoją intensywność nawet po kilkuset praniach 
 • pełna sublimacja nadruk wchodzi całkowicie w strukturę materiału, by przez cały czas cieszyć kolorem i dodawać energii
 • właściwości oddychające zastosowany nadruk w całości współgra z funkcjonalnością dobranych tkanin

Dla kogo szyjemy i drukujemy koszulki i legginsy Feelgood For Run®?

 • DLA CIEBIE
 • DLA TWOJEJ DRUŻYNY
 • DLA AGENCJI SPORTOWYCH
Koszulka sportowa musi charakteryzować się wysokiej jakości materiałem, który zapewni komfort użytkowania. Odpowiednie tkaniny i technika szycia feelgood for run gwarantuje, że Twoja koszulka będzie: wygodna, oddychająca, dopasowana. Wyjątkowy design to wartość dodana Twojej koszulki feelgood for run. Czujesz się dobrze = trenujesz dobrze. Bez względu na to czy wybierasz trening na siłowni, w plenerze, czy w domu - komfort podczas ćwiczeń może być połączony ze stylowym wyglądem Twojej sportowej odzieży. Chcesz wyróżnić się przez własne logo, imię i nazwisko, lub pseudonim widoczny na Twojej koszulce? Możesz dostarczyć nam swój projekt a my zrealizujemy dla Ciebie dedykowane zamówienie.
Potrzebujesz wysokiej klasy koszulek sportowych dla swojej drużyny? Postaw na jakość i innowacyjny krój, który zapewnie komfort, wygodę i współpracuje z ruchem ciała, aby Twoja drużyna mogła skupić się na osiąganych wynikach. Piłkarskie, dla koszykarzy, kolarzy, biegaczy - dedykowane koszulki sportowe na zamówienie; z własnym logo, nadrukiem, numerem i nazwiskiem, pseudonimami, nazwą drużyny, lub naszym projektem graficznym.
Organizujesz przedsięwzięcia biegowe, zawody, biegi ekstramalne i inne rywalizacje grupowe? Chcesz dodatkowo rozpromować swoje wydarzenie, ujednolicić wizerunek i zapewnić wygodę i komfort uczestników? Wybierz koszulki sportowe feelgood for run - wysokiej jakości odzież treningowa. We współpracy z naszymi projektantami możesz stworzyć indywidualny projekt graficzny Twojego wydarzenia, lub skorzystać z naszych propozycji. Jeśli masz gotową szatę graficzną, poinformuj nas przy zamówieniu a my umieścimy ją na koszulkach wykorzystując trwały druk wysokiej jakości.