about-us.jpg

O nas

Kim jesteśmy?
Nasze światowej klasy tkaniny, innowacyjne koncepcje krojów i funkcjonalna technologia wyróżniają nasze produkty i wspierają osiąganie najwyższej potencjalnej wydajności podczas treningów.
Twórcy feelgood! FOR RUN oparli swoją koncepcję na kilkunastoletnim doświadczeniu w produkcji i sprzedaży odzieży sportowej. Idąc naprzeciw nowym technologiom, zastosowaliśmy innowacyjne, ale sprawdzone rozwiązania, aby sprawić, by nasze produkty zadowoliły nawet najbardziej wymagających sportowców.
Mówi się, że odpowiednie dopasowanie to podstawa... Uważamy, że to prawda, niezależnie od tego, czy dotyczy to pracy, butów, związków czy odzieży sportowej. Nie wstydzimy się powiedzieć, że dużo myślimy o Twoim ciele. Spędzamy wiele godzin, zastanawiając się, jak nasze ubrania będą do Ciebie pasować, chcąc sprawić, abyś podczas podboju świata czuł(a) się niesamowicie.
Wszystkie nasze produkty wyprodukowane są w Polsce przez partnerów, z którymi współpracujemy od lat. Nasz zespół trzyma pieczę nad każdym elementem procesu produkcji, aby upewnić się, że otrzymasz produkt najwyższej jakości.
Co tworzymy?
Tkanina, z której wykonaliśmy nasze koszulki biegowe, sprawia wrażenie, jakbyś nic na sobie nie miał(a). Skutecznie odprowadza pot i szybko wysycha, co oznacza, że nie będzie Cię obciążać uczucie wilgoci i potu. Tkanina jest dziana specjalną techniką, która sprawia, że jest niezwykle lekka, a jednocześnie kryjąca. Co więcej, zastosowaliśmy z tyłu dodatkowy element wykonany z siateczki, który zapewnia dodatkową wentylację. Pomyśleliśmy też o szwach, które ograniczone zostały do minimum, wykonane technologią przyjazną dla Twojej skóry oraz odblaskowych elementach, które zadbają o Twoje bezpieczeństwo.
Koszulki biegowe slim fit w wersji dla kobiet wykonaliśmy ze specjalnej tkaniny, która ma idealne parametry do zastosowania w bliskim kontakcie ciała. Jej delikatna faktura sprawia, że skóra może oddychać oraz odprowadzać skutecznie pot, w tym samym czasie podkreślając kobiece kształty. Z boku koszulki zastosowaliśmy jeszcze bardziej oddychającą tkaninę, dla doskonałej wentylacji i komfortu. Podobnie jak w przypadku koszulek Loose & Light, szwy wykonane są technologią przyjazną dla Twojej skóry oraz nie zapomnieliśmy o odblaskowych elementach, które zadbają o Twoje bezpieczeństwo.
Tkanina, z której wykonane zostały legginsy, swoje techniczne właściwości zawdzięcza wyjątkowym przędzom i podwójnej dzianinie, które razem zapewniają odprowadzanie ciepła, suchość i delikatną kompresję podczas najbardziej intensywnych treningów. Warstwa wewnętrzna została opracowana ze specjalnej przędzy, która ma właściwości odprowadzania potu i jest delikatna dla skóry podczas gdy jej warstwa zewnętrzna jest zbudowana z szybkoschnącej przędzy o maślanej miękkiej teksturze. Legginsy są w pełni kryjące nawet przy intensywnym rozciąganiu po treningu. Dodatkowe wsparcie zapewnia sznurek w pasie, sprawiający, że legginsy pozostaną na swoim miejscu w każdych okolicznościach.