Koszt i termin dostawy

Standardowy czas dostawy dla nowej kolekcji od momentu złożenia zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych*. 

To czas, który potrzebny nam jest na zaksięgowanie Twojej płatności, przygotowanie paczki oraz jej dostawę na wskazany przez Ciebie adres.

Dokładamy wszelkich starań, żeby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej! Powiadomimy Cię mailowo, gdy paczka zostanie przygotowana i wysłana. Pamiętaj, że w wyjątkowych sytuacjach czas realizacji zamówienia może się wydłużyć z przyczyn leżących po stronie dostawców lub w przypadku wyjątkowo dużej ilości zamówień.

Wysyłka paczek jest realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Standardowy koszt wysyłki wynosi 24,60 zł. Obecnie dostawa dla nowej kolekcji jest darmowa i obowiązuje do odwołania. W przypadku zamówień personalizowanych koszt dostawy wynosi 24,60 zł (20 zł netto) dla 1 kartonu.

Co się stanie, gdy nie odbierzesz swojej przesyłki?

Podejmowane są dwie próby doręczenia przesyłki. Jeśli nie odbierzesz przesyłki za pierwszym razem, kurier będzie próbował ją dostarczyć następnego dnia. Jeżeli ponownie nie odbierzesz przesyłki, to wróci ona do lokalnego oddziału DPD. Przez 3 dni robocze paczka będzie czekała na odbiór. Po upływie tego czasu paczka zostanie zwrócona do naszego magazynu.

*Wyjątek stanowią produkty personalizowane, produkowane na zamówienie. W ich przypadku czas realizacji wynosi do 18 dni roboczych.