Wybierz ilość
szt
Cena za sztukę 39,00 zł
Ilość: 0 szt
Razem: 0,00 zł
Specyfikacja:

Historia stworzenia obrazu/printu HORIZON: W morzu, jak w biegu, zawsze znajdowałem ukojenie. Kreski przedstawiają różne oblicza morza – raz woda jest spokojna, innym razem wzburzona. Jednak razem tworzą wspólny horyzont. Tytuł obrazu: 4 żywioły. Woda.

Ważna informacja! Każdy produkt szyjemy specjalnie dla Ciebie tuż po zamówieniu. Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 3-5 dni roboczych.

Chusta wielofunkcyjna — noś, jak chcesz

Chustę wielofunkcyjną Feelgood For Run® została zaprojektowana i uszyta, by zapewnić Ci odpowiednią temperaturę podczas aktywności. Materiał doskonale odprowadza wilgoć (pot) na zewnątrz, dzięki czemu skóra pozostaje sucha. Tkanina jest również odporna na wiatr i wygodna w noszeniu.

Chustę możesz nosić na różne sposoby — jako komin, maskę, szalik, czapkę, opaskę na rękę czy opaskę do włosów. Chusta przyda się także, aby zetrzeć pot z czoła, kiedy będziesz osiągać następne cele na mapie swojego biegu, wspinaczki lub wycieczki.

Chusty Feelgood For Run® wykonane są z poliestru w technice pełnej sublimacji, dzięki czemu nie tracą one elastyczności, mają trwały kolor i nie blakną po praniu.

Chusta wielofunkcyjna została uszyta i zaprojektowana w Polsce!

materiał: 100% poliester
gramatura: 140 g/m²
wymiary: 25x50 cm

OPINIE INNYCH BIEGACZ: SPRAWDŹ >>.   

Cechy materiału:

  • 100% oddychający